محمد ابراهیم رضایی:
پیشنهاد عملی قالیباف برای رونمایی از اموال نامزدها باید اجرا شود
عضو کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس گفت: پیشنهادی که از سوی قالیباف مبنی بر رونمایی از اموال نامزدها داده شد، می بایست برای مناظره بعدی برای سنجش صداقت نامزدها اجرایی شود.
کد خبر : ۳۹۴۸۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۱۶ ساعت : ۱۳:۴۲ PM
محمد ابراهیم رضایی عضو کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس  با بیان اینکه مردم از مسئولان انتظار شفاف سازی دارند اظهار داشت: اولین گام در این مسیر آن است که جامعه بدانند مسئولانشان و بستگان آنها که شعار و وعده های اقتصادی و مبارزه با فقر و بیکاری می دهند، خود چگونه زندگی می کنند و به چه میزان اموال و ملک دارند. این پیشنهادی که از سوی محمد باقر قالیباف داده شد می بایست برای مناظره بعدی برای سنجش صداقت نامزدها اجرایی شود.

وی افزود: تا زمانیکه مسئولی درد مردم را ندیده باشد و آن را از نزدیک درک نکرده باشد، ‌هرگز نمی تواند به وعده های فقرزدایی خود عمل کند. متاسفانه در حال حاضر کشور در باتلاق بیکاری و رکود گرفتار آمده که نتیجه اولیه رکود اقتصادی و عدم چرخیدن چرخ های کارخانه هاست.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان خاطرنشان کرد:‌ برای برون رفت از رکود اقتصادی می بایست میلیون ها شغل در مناطق مختلف کشور ایجاد شود تا شاهد کاهش معضلات اجتماعی از جمله فقر باشیم، براساس برنامه ششم توسعه ایجاد سالانه یک میلیون شغل موضوعی است که دولت موظف به تحقق آن است و شعار و وعده نیست.
 
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حاج باقر در تلگرام شوید.