عضو هیئت‌رئیسه مجلس در گفتگو با حامیان:
ریشه مشکلات در این‌ است که کار دست مدیران کاردان و جهادی نیست
ریشه مشکلات امروز جامعه در این‌است که کار دست مدیران کاردان و جهادی نیست تا از ظرفیت‌های بالقوه کشور استفاده و معضلات و مشکلات را حل‌وفصل کند. این‌ها مسائلی است که صحبت‌های آقای قالیباف در مناظره بار دیگر به همه یادآوری‌کرد.
کد خبر : ۳۹۴۴۵
تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۱۴ ساعت : ۰۸:۲۵ AM
قاضي‌زاده هاشمي، عضو هیئت‌رئیسه مجلس در گفتگو با حاميان: 
ریشه مشکلات امروز جامعه در این‌است که کار دست مدیران کاردان و جهادی نیست تا از ظرفیت‌های بالقوه کشور استفاده و معضلات و مشکلات را حل‌وفصل کند. این‌ها مسائلی است که صحبت‌های آقاي قالیباف در مناظره بار دیگر به همه یادآوری‌کرد.
سوال اساسی در مناظره را دكتر قاليباف مطرح‌كرد؛ اينكه چگونه در کشور همچنان شاهد قاچاق‌کالا به ارزش بیش از 20 میلیارددلار هستیم، در حالی‌که نگذاشته ایم یک جلیقه‌انفجاری آن هم در شرايط بحراني دنیا در کشور ما منفجر‌شود. این سوال را باید نظام‌مدیریتی کشور پاسخ‌دهد.
در فصلی که امروز از راه رسیده، مردم بیش از پیش فرصت دارند با چهره مدیریت ممتاز دکتر قالیباف آشناشوند. این وظیفه دولت‌هاست که به نفع توده‌های مردم عمل‌کنند و فاصله طبقاتی را کنترل و امضاهای طلایی را حذف‌کنند. اگر خود دولتمردان جزئی از این طبقه 4درصدی باشند، بی‌شک به نفع توده مردم اقدام نخواهندکرد. از همین روست که مردم باید دولتمردی از جنس خودشان را انتخاب‌کنند.
تعهدات دکتر قالیباف همگی در چارچوب قانون برنامه ششم توسعه کشوراست. تعجب می‌کنم چطور مسئولان دولت مي‌گويند اين حقایق دست‌یافتنی، فقط شعار است در حالی‌که با حضور خود نمایندگان دولت و سازمان برنامه‌ريزي كشور مصوب شد نرخ بیکاری به زیر 8درصد برسد. 
ما اگر در طول یکسال کمتر از یک میلیون و 800 هزار فرصت شغلی ایجادکنیم، بی شک نمی‌توانیم نرخ بیکاری را به کمتر از 8درصد برسانیم.
اگر دولت کنونی نمی‌تواند قانون برنامه ششم را اجراکند، بهتراست کنار برود و بگذارد آن دولتی روی کار بیاید که توان اجرای قانون را دارد. وقتی امروز اشتغال معضل اول خانواده‌هاست آن وقت دولت به صراحت می‌گوید نمی‌تواند مشکلات مردم و خانواده‌ها را حل‌کند، پس آن‌ها برای حل چه مشکلی برنامه‌دارند؟
معضل امروز کشور فرهنگ مدیریت و وجود ریشه‌های اشرافی‌گری در روند مدیریت است. وقت آن‌است که دست از گفتن دروغ‌های بزرگ به مردم برداریم و با اتکا به توان داخلی و مدیریت توانمند و جهادی در جهت حذف مشکلات گام برداریم.
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حاج باقر در تلگرام شوید.