حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی:
قالیباف مدیری توانمند است/ توانایی ایجاد پنج میلیون شغل را دارد
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه محمدباقر قالیباف نشان داد که مدیری توانمند و دارای ویژگیهای خاصی است، گفت: قالیباف توانایی تحقق وعده هایش از جمله ایجاد پنج میلیون شغل را دارد.
کد خبر : ۳۹۴۱۳
تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۱۰ ساعت : ۱۳:۲۵ PM
حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با اشاره به شعار انتخاباتی محمدباقر قالیباف مبنی بر اینکه در صورت پیروزی در انتخابات پنج میلیون شغل ایجاد می کند، افزود: آقای قالیباف فردی ممتاز است و می تواند در عرصه اقتصاد و اشتغال تحول ایجاد کند.وی با بیان اینکه قالیباف مدیری توانمند و دارای ویژگیهای خاصی است، گفت: عملکرد وی در شهرداری تهران خوب بوده و نشان می دهد که وی توانایی تحقق وعده هایش از جمله ایجاد پنج میلیون شغل را دارد.عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه قالیباف شعار خوبی انتخاب کرده، افزود: اشتغال و تولید موضوع اصلی جامعه و مردم است و دولت آینده باید آنرا سرلوحه کار خود قرار دهد.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی گفت: اگر دولت به مردم اعتماد کند و به سمت خصوصی سازی پیش برود، مردم را وارد کار تولیدی و اشتغال کند و اقتصاد در دست مردم باشد، قطعا پنج میلیون شغل در ظرف چهار سال امکان پذیر است.

وی با اشاره به وجود حدود هفت میلیون نفر بیکار در کشور گفت: در حال حاضر نقدینگی در دست مردم باقی مانده و دولت هم کاری نمی کند. اقتصاد بسته و در دست دولت است اما اگر به مردم واگذار شود، چرخه اقتصادی بهتر خواهد شد.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما چاره ای نداریم که به سمت تولید و اشتغال برویم و برای مقابله با بیکاری برنامه ریزی کنیم، گفت: اشتغال زایده اقتصاد سالم است. اگر تولید در کشور رونق نداشته باشد، چرخه اقتصاد نمی چرخد و طبعا اشتغال هم به بن بست می رسد.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی افزود: راه اندازی اشتغال در جامعه یعنی از بین رفتن رکود، رونق بازار و داشتن اقتصاد پویا.
منبع:افكار نيوز
انتهاي پيام/

print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حاج باقر در تلگرام شوید.