حاج بابایی در گفت و گو با حامیان:
رقابت میان قالیباف و روحانی در انتخابات ریاست جمهوری جدی است
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت:رقابت انتخاباتی میان قالیباف و حسن روحانی در این دوره از انتخابات جدی است.
کد خبر : ۳۹۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۶ ساعت : ۱۷:۰۷ PM
حمیدرضا حاج بابایی عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در گفت و گو با خبرنگار سیاسی سایت حامیان درباره انتقادات حسن روحانی نسبت به قالیباف اظهار کرد:امروز انتخابات ریاست جمهوری به عرصه و کارزار مهمی برای رقابت میان جریانات سیاسی مبدل شده است و نامزدهای این انتخابات با شناسایی رقبای اصلی خود پا به میدان گذاشته اند.
وی افزود:بدون شک صحبت های اخیر حسن روحانی گواه این موضوع است که وی قالیباف را رقیب اصلی خود در انتخابات می داند و برای رقابت با وی برنامه ریزی کرده است.
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب تصریح کرد:باتوجه به نقدهای صریح قالیباف از دولت یازدهم که روشن وشفاف است روحانی درک کرده است که در این دوره از انتخابات با رقیب سرسختی چون قالیباف روبه رو است که نسبت به دوره قبل از سبد رای بالاتری برخوردار است.
حاج بابایی تاکید کرد:امروز اوضاع برای روحانی با وجود افرادی چون رئیسی و قالیباف در انتخابات بسیار سخت شده است از این رو وی تمام تلاش خود را به کار بسته است که در برنامه ها و نشست های انتخاباتی خود پاسخ منتقدانش را بدهد.
وی خاطرنشان کرد:به طورحتم رقابت میان روحانی و قالیباف در این دوره از انتخابات روند جالبی را در عرصه انتخابات برای مردم ایجاد خواهد کرد.
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حاج باقر در تلگرام شوید.