به گزارش سایت حاج باقر:
ستاد تبلیغاتی قالیباف در خوزستان راه اندازی شد
ستاد تبلیغاتی محمدباقر قالیباف شهردار تهران و یکی از ۶ نامزد تائید شده پست ریاست جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را از روز دوشنبه به صورت رسمی در استان خوزستان شروع کرد.
کد خبر : ۳۹۳۷۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۶ ساعت : ۰۸:۲۵ AM
به گزارش سايت حاج باقر؛رئیس ستاد تبلیغات قالیباف در خوزستان روز دوشنبه در گفت وگوي اظهار داشت: ستاد مرکزی قالیباف در مرکز استان راه اندازی شده و در کوتاه ترین زمان ممکن ستادهای شهرستانی در خوزستان نیز فعال می شوند.
منصور کتانباف که روز شنبه حکم ریاست تبلیغات قالیباف در استان خوزستان را دریافت کرده است افزود: مسئولان ستادهای شهرستانی قالیباف در 27شهرستان خوزستان مشخص شده اند ولی هنوز فعالیت ستادی آنان شروع نشده است.
رئیس ستاد تبلیغات قالیباف در ادامه با بیان اینکه ستادهای تبلیغاتی این نامزد ریاست جمهوری در فضایی آرام و بدون حاشیه کار خود را شروع خواهند کرد افزود: همه ستادهای تبلیغاتی تا آخرین روز فرصت قانونی به کار خود ادامه می دهند.
کتانباف که چهار سال پیش شهردار اهواز بوده و اصالتا خوزستانی است افزود: با وجود آنکه قالیباف و حجت الاسلام رئیسی مورد حمایت جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی(جمنا) هستند ولی این دو نامزد در فضای کاملا رقابتی به تبلیغات خود ادامه خواهند داد.
وی گفت: همه تلاش ما این است که انتخاباتی پرشور و بانشاط که مورد تاکید مقام معظم رهبری است در 29اردیبهشت ماه امسال داشته باشیم.
پیش تر در برخی رسانه های مجازی مطرح شده بود که مسئولیت ستاد تبلیغاتی قالیباف در خوزستان به منصور کتانباف پیشنهاد شده ولی وی به دلیل معذوریت های قانونی آن را نپذیرفته است.
انتهاي پيام/

print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حاج باقر در تلگرام شوید.