دیدار با خانواده شهید بلباسی:
قالیباف با خانواده شهید بلباسی در قائم‌شهر دیدار کرد + تصاویر
محمد باقر قالیباف شهردار تهران و کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با خانواده شهید بلباسی از شهدای مدافع حرم در قائم‌شهر دیدار کرد.
کد خبر : ۳۹۳۴۲
تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۳ ساعت : ۱۶:۴۳ PM
به گزارش سايت حاج باقر؛محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری امروز (یکشنبه 3 اردیبهشت) با خانواده شهید بلباسی از شهدای مدافع حرم مازندران در قائم‌شهر دیدار کرد.

این دیدار در حاشیه سفر وی به مازندران و شرکت در یادواره شهدای مدافع حرم استان مازندران صورت گرفت.

قالیباف امشب در یادواره شهدای مدافع حرم درمسجد جامع در شهر ساری سخنرانی می‌کند.

قالیباف در این دیدار با بیان اینکه شهدای مدافع حرم در مقطع سخت امروز کشور، خون جدیدی به جامعه تزریق کردند، گفت: حالا که کشور ثبات، امنیت و آرامش دارد، امیدواریم مشکل بخش‌های اقتصادی که موجب دلخوری مردم شده است نیز برطرف شود.

وی اظهار داشت: متاسفانه کارنامه قابل دفاعی در زمینه مسائل اقتصادی نداریم و ما به عنوان بچه‌های انقلاب در این بخش سرخورده هستیم. امیدواریم با فرهنگ جهاد و شهادت در این عرصه اقتصادی که فشار سنگینی به مردم وارد می‌کند موفق باشیم. در دولت‌سازی به معنای کار اداری کشور و حوزه اجرایی موفقیت نداشتیم که این تلخی به جامعه ما فشار وارد می کند.

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه اگر روحیات دهه 60 در کشور مستولی شود، نابسامانی ها به سرعت حل می شود گفت: این مشکلات از سوء مدیریت و سست بودن در باورها نشأت می‌گیرد.


print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حاج باقر در تلگرام شوید.