لاهوتی در گفت وگو با حامیان:
چرخ‌های اقتصاد کشور در حال نابودی است/به مدیری کارآمد نیاز داریم
نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: چرخ‎های اقتصاد کشور با رویه ‎ای که در دولت یازدهم به کار گرفته شد در حال نابودی است.
کد خبر : ۳۹۳۲۲
تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۶ ساعت : ۰۷:۰۰ AM
مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرو د در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی سایت حامیان درباره انتقادات مطرح شده از سوی محمدباقر قالیباف یکی از نامزدهای انتخابات ریاست‎جمهوری نسبت به عملکرد اقتصادی دولت یازدهم اظهارکرد: در شرایط فعلی وباتوجه به در پیش بودن انتخابات ریاست‏جمهوری بدون شک میزان گزارش‎های مطرح شده از عملکرد دولت یازدهم افزایش پیدا خواهد که این موضوع امری طبیعی است.
وی افزود: اما آنچه بنده باید نسبت به عملکرد دولت یازدهم به آن اشاره کنم این است که در این دولت هم نقاط قوت و هم نقاط ضعفی وجود داشت که نمی‏توان ان را کتمان کرد.
نماینده مردم لنگرود در مجلس خاطرنشان کرد: شاید بزرگترین نقطه قوت دولت یازدهم را در جهت مسائل سیاست‎خارجی و تعامل این دولت با کشورهای دنیا دانست اما بدون شک اتخاذ این یک رویکرد در جهت حل مشکلات داخلی کشور تاثیر بسزایی را نداشت.
لاهوتی تصریح کرد: درست است که ما توانستیم در جهت تعامل با دنیا و امضای توافق برجام اقدامات خوبی را انجام دهیم اما در مقابل برجام دستاورد آنچنانی را برای ما و مردن در پی نداشت.
وی تاکید کرد: امروز بحران داخلی در کشورمان در مسئله اقتصادی به بدترین شکل ممکن رسیده است به گونه‎ای که میزان قدرت خرید مردم در پایین ترین سطح ممکن قرار دارد و نبود بودجه و منابع مالی کافی بنگاه‎های اقتصادی و تولیدی ما ورشکسته و یا در مرز این موضوع قرار داده است روندی که متاسفانه دولت یازدهم در طی چهارسال گذشته اقدامی را برای بهبود آن انجام نداد.
لاهوتی تصریح کرد: ما در شرایط فعلی به مدیریتی در ریاست قوه مجریه نیازمندیم که برای حل مشکلات اقتصادی مردم اقدام جدی را انجام دهد چراکه ادامه وضعیت فعلی چرخ‎های اقتصادی کشور ار تعطیل خواهد کرد.
انتهای پیام/
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حاج باقر در تلگرام شوید.