مقصودی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس:
انتخاب قالیباف تنها راه نجات اقتصاد كشور است
در اندیشه اختلاف افكنی بین قالیباف و رئیسی هستند
کد خبر : ۳۹۲۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۲ ساعت : ۱۶:۲۷ PM
🔹تنها رقیب اصلی روحانی، دكتر قالیباف است. اینکه برخی می گویند دکتر قالیباف در روند انتخابات به نفع یکی از کاندیداها کناره گیری می کند، صحت ندارد و بیشتر جنبه تفرقه انگیزی میان این کاندیدای برتر و حجت الاسلام رئیسی دارد.

🔹دکتر قالیباف تا آخر انتخابات در عرصه رقابت حضور دارد. تاکید می کنم که دکتر قالیباف 100درصد تا آخر رقابت ها در صحنه انتخابات باقی خواهد ماند و طرح موضوعاتی همچون قبولی معاون اولی صحت نداشته و بیشتر از جنس گمانه زنی هایی با هدف تخریب وی است.

🔹با توجه به شرایط کنونی کاندیداها تنها کاندیدی که سبقه کار اجرایی در کارنامه داشته باشد شهردار تهران است، اگر دکتر قالیباف انصراف دهد دیگر هیچ مدیر اجرایی در صحنه دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری باقی نمی ماند تا با دیگر کاندیداهای مطرح رقابت کند.

🔹اگر امروز شاهد هستیم که دولت یازدهم در زمینه اقتصاد با شکست مواجه شده و همچنان چهره جامعه گرفتار رکود اقتصادی و بیکاری است، تنها به یک دلیل است؛ اینکه شخص رئیس جمهور مدیر اجرایی نبوده است.

🔹اگر هر یک از کاندیداهای کنونی به جز شهردار تهران در انتخابات پیروز شوند، بی شک اوضاع و احوال بحران کنونی کشور در دو بخش مدیریت و اقتصاد ادامه خواهد داشت. تنها راه نجات کشور از شرایط اقتصاد کنونی انتخاب شهردار تهران است.

🔹مدیری که دربرهه های زمانی مختلف و در دل تحريم ها در مسئولیت های اجرایی فعالیت کرده و از همه این مسئولیت ها سربلند بیرون آمده است.
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حاج باقر در تلگرام شوید.