ولی‌زاده در گفتگو با حاج‌باقر:
قالیباف رئیس‌جمهور بعدی است/ روحانی تك دوره‌ای می‌شود
عضو جامعه اسلامی مهندسین گفت:‌ قالیباف اجرایی‌ترین و جوان‌ترین كاندیدای ریاست جمهوری است و معتقدم وی رئیس‌جمهور بعدی است و روحانی تك‌ دوره‌ای می‌شود.
کد خبر : ۳۹۲۸۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۳ ساعت : ۱۴:۲۲ PM
بهادر ولي‌زاده عضو جامعه اسلامي مهندسين در گفتگو با حاج باقر، با تاكيد بر اينكه پايگاه اجتماعي حسن روحاني روز به روز در حال كاهش است، اظهار داشت: مردم طي سه و سال نيم گذشته، عملكرد دولت روحاني را مشاهده كرده‌اند و تغيير ملموسي در زندگي‌شان احساس نمي‌كنند به همين دليل اين دولت را دولت حرف و وعده مي‌دانند نه عمل.

وي ادامه داد: اگر به نتيجه انتخابات گذشته دقت كنيم متوجه مي‌شويم كه راي مردم در دوره قبل راي به روحاني نبود بلكه نه به برخي اختلافات پيش آمده بود.

ولي‌زاده تصريح كرد: شاهد انجام حركاتي از سوي دولت هستيم كه كاملا انتخاباتي است مثلا اينكه آمدند يارانه برخي دهك‌ها را افزايش دادند چرا در طول اين سه و سال و نيم اين كار را نكردند و يك ماه مانده به انتخابات به فكر جيب مردم افتاده‌اند مشخص است كه مي‌خواهند راي جمع كنند.

عضو جامعه اسلامي مهندسين با اشاره به اينكه آمارهايي كه از سوي دولت و مراكز رسمي آمار اعلام مي‌شود بايكديگر تناقض دارد، افزود: دولتي‌ها سن‌شان بالا رفته و گويا حواس‌شان نيست كه آمارهايشان كاملا با يكديگر در تناقض است وزيري امروز يك آمار مي‌دهد وزير ديگر فردا آماري ديگر.

ولي‌زاده با اشاره به كانديداتوري قاليباف در انتخابات پيش‌رو، گفت: قاليباف در دوران جنگ، جبهه و انقلاب حضور داشته تجربه بسيار خوبي هم در زمينه امور اجرايي و امنيتي دارد.

وي تصريح كرد: برخي منتقدان براي تخريب قاليباف مي‌گويند كه وي فردي امنيتي و نظامي است و مناسب رياست جمهوري نيست در حالي كه يكي از افتخارات امروز ايران اين است كه در منطقه امنيت بالايي دارد امنيت براي مردم بسيار مهم است.

عضو جامعه اسلامي مهندسين خاطر نشان كرد: قاليباف اجرايي‌ترين و جوان‌ترين كانديداي رياست جمهوري است مردم تهران شاهد اقدامات گسترده قاليباف در شهرداري هستند حجم عظيمي بزرگراه اسخته شده است كه فاصله مناطق مختلف تهران را از هم كم كرده است، روگذرها زيرگذرها، پارك‌ها و پل‌هاي بسياري ساخته شده است معتقدم قاليباف رئيس‌جمهور بعدي است و روحاني تك‌ دوره‌اي خواهد بود.

انتهاي پيام/


 
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حاج باقر در تلگرام شوید.