سلیمانی در گفتگو با حاج باقر:
دولت‌مردان وقت خود را صرف افتتاح پروژه‌هایی می‌کنند که قبلاً افتتاح شده است
یك نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت‌مردان عمدتاً وقت خود را صرف افتتاح پروژه‌هایی می‌کنند که قبلاً افتتاح شده است و این یک ظاهر بسیار بدی دارد.
کد خبر : ۳۹۲۷۰
تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۲ ساعت : ۱۰:۴۷ AM
محمد سلیمانی نماینده سابق مجلس شوراي اسلامي در مجلس در گفت‌وگوي اختصاصي با سايت حاج باقر، ضمن انتقاد از عملکرد دولت در مواجهه با حادثه سیل استان‌های شمال‌غربی کشور، اظهار داشت: وقتی اتفاق ناخوشايندي همچون سیل يا زلزله می‌افتد بخشی از کشور را درگیر خود می‌کند، وظیفه دولت در اينگونه بلاياي طبيعي اين است كه با تمام امکان وارد میدان شود و باری را از دوش مردم بردارد تا در این وضعیت ناگوار، مردم سختي كمتري ببينند.

وی با اشاره به اينكه دولت قاعدتا بايد چندكار مهم را در اين مورد انجام مي‌داد، گفت : یکی از اين كارها اين است که از استان‌های دیگر ماشین‌آلات، تجهیزات و نیروی انسانی را بسیج می‌کرد و به منطقه سیل‌زده می‌فرستاد و همه سازمان‌های وابسته به دولت مأموریت پیدا می‌کردند تا در صحنه حضور پیدا كنند و امکانات مالی و تجهیزات خود را به صحنه عمل بکشانند.
سليماني ضمن تشريح دلايل عدم توجه كافي دولت به حادثه سيل آذربايجان، بيان داشت: دولت پیر، خسته و ناتوان است و تحرکی ندارد و این ذات دولت یازدهم در صحنه عمل و در اتفاقات گوناگون خود را نشان داده است.
وی افزود: دولت خود را مشغول انتخابات کرده و ارکان دولت در خدمت تبلیغات انتخاباتی برای روحانی قرار گرفته است و دولت‌مردان عمدتاً وقت خود را صرف افتتاح پروژه‌هایی می‌کنند که قبلاً افتتاح شده است و این یک ظاهر بسیار بدی دارد.
سلیمانی ادامه داد: وقتی بالادست، وزرا و رئیس‌جمهور درگیر انتخابات هستند، زیرمجموعه‌ها نیز درگیر انتخابات خواهند بود بنابراين طبیعی است که سایر مدیران نیز کاری انجام ندهند و با نگاه به مدیر بالادستی خود، به مسائل و حوادث پیرامون خود بی‌توجه باشند.

print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حاج باقر در تلگرام شوید.