متقی‌فر در گفتگو با حاج‌باقر:
افزایش یارانه برخی دهك‌ها مسكّن فوری دولت برای جذب رای است
سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: دولت قصد دارد طی زمان باقی مانده تا انتخابات، با افزاش یارانه‌ برخی دهك‌ها مسكّنی فوری به مردم بزند و اعتماد آنان را جلب كند.
کد خبر : ۳۹۲۶۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۲ ساعت : ۱۵:۲۳ PM
سخنگوي جبهه پايداري انقلاب اسلامي گفت: دولت قصد دارد طي زمان اندك باقي مانده تا انتخابات، با افزاش يارانه‌ برخي دهك‌ها مسكني فوري به مردم بزند و اعتماد آنان را جلب كند.

مجيد متقي‌فر سخنگوي جبهه پايداري انقلاب اسلامي در گفتگوي اختصاصي با حاج باقر، ضمن اشاره به افزايش دو تا سه برابري يارانه برخي از دهك‌ها در زمان يك ماه مانده به انتخابات رياست جمهوري از سوي دولت، اظهار داشت: دولت در بحث معيشتي مردم اقدام قابل گزارش و موفقيتي نداشته است و نزديك انتخابات دست به كارهاي عوام فريبانه و پوپوليستي مي‌زند.


سخنگوي جبهه پايداري انقلاب اسلامي افزود: اگر دولت واقعا قصد كمك به اقشار محرم جامعه و تغيير وضعيت زندگي آنان را داشت چرا طي سه سال و نيم گذشته اين‌كارها را انجام نداد؟

وي با تاكيد بر اينكه نزديك انتخابات مي‌خواهند به سبد راي خود اضافه كنند، افزود: دولت برنامه‌اي براي خارج كردن كشور از ركود نداشته است و نقطه قابل اتكايي در كارنامه‌شان و چيزي براي دفاع از خود ندارند.
اين فعال سياسي با بيان اينكه عموم مردم از بي كفايتي و ناكارآمدي دولت رنج مي‌برند، تصريح كرد: دولت قصد دارد طي زمان اندك باقي مانده در انتخابات مسكني فوري به مردم بزند و اعتماد آنان را جلب كند.

متقي‌فر افزود: گفتند 700 هزار شغل ايجاد كرديم اما بر اساس آمار مركز آمار حدود 300 هزار شغل ايجاد شده است آمارهايي كه اعلام مي‌كنند بي اعتبار است نتاقض در آمار دارند بانك مركزي يك آمار ارائه مي دهد دولت آماري ديگر.

سخنگوي جبهه پايداري انقلاب اسلامي گفت: اگر شغل ايجاد كرده‌اند چرا مردم احساس نمي‌كنند، اين دولت نتوانسته براي بيكاران شغل ايجاد كند حتي افراد شاغل را هم بيكار كرده است.

وي با اشاره به اينكه از اينكه اعتماد مردم را از دست داده‌اند سردر گم و كلافه هستند، بيان داشت:‌ دولت روحاني اقتصاد را به سمت ورشكستگي برده است اما زماني كه آمار مي‌دهند به گونه‌اي وانمود مي كنند كه اوضاع بهبود پيدا كرده است در حالي كه عامه مردم چنين احساسي را ندارند.

اين فعال سياسي تصريح كرد: اين دولت، اگر يك خانم خانه‌داري در خانه‌اش دو ساعت كار و يا براي همسرش و فرزندانش غذا درست كند و كارهاي شخصيش را انجام دهد جزو آمار شاغلين اعلام مي‌كند يعني از هر طريقي دنبال اين هستند كه به آمار خود اضافه كنند.

متقي‌فر گفت: اين‌گونه حرف زدن با مردم جفاي در حق مردم انقلابي است وقتي به آنچه بر سر اقتصاد آورده‌اند نگاه مي‌كنيم انسان وحشت مي‌كند همه اين‌ها ناشي از عدم درك واقعيات، برنامه‌ريزي و از آن طرف اتكا به خارجي‌ها است.
انتهاي پيام/
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حاج باقر در تلگرام شوید.