ماجرای عروسی میلیاردی دختر قالیباف چه بود؟
چند وقت پیش تصویری از یک عروس و داماد در فضای مجازی منتشرشد که منتشرکنندگان آن مدعی شدند متعلق به دختر و داماد محمدباقر قالیباف است.
کد خبر : ۳۹۱۸۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱/۲۹ ساعت : ۱۵:۵۹ PM
چند وقت پیش تصویری از یک عروس و داماد در فضای مجازی منتشرشد که منتشرکنندگان آن مدعی شدند متعلق به دختر و داماد محمدباقر قالیباف است. در ذیل این شایعه آمده است: «4 میلیارد تومان جهیزیه دختر قالیباف. آقای داماد 70 ماشین عروس آماده کرد. این است حکومت علی؟»

این عکس ها در حالی تنها چند ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد که چند هفته پیش از آن، شبکه های مجازی تصاویری از یک عروسی میلیاردی در لاهیجان را منتشر کرده بودند.
 

این شایعات آن قدر گسترش پیدا کرد که واکنش الیاس قالیباف، پسر شهردار تهران را نیز درپی داشت. الیاس قالیاف در واکنش به این شایعات بی‌اساس در رابطه با عروسی خواهرش در صفحه شخصی اش نوشت: «گویا دوباره فصل برداشت شایعات و دروغ رسیده. من که عادت کردم اما این بار در اوج بی‌اخلاقی عکس‌های خصوصی یک عروس و داماد لاهیجانی را به عنوان عروسی دختر قالیباف منتشرکردند. واقعا آدم می ماند که در مقابل این همه وقاحت و بی‌اخلاقی چه بگوید و بنویسد؟ آقا یا خانم، سیاست و قدرت مگر چقدر ارزش دارد؟ واقعا تو خودت خانواده نداری؟ انسان نیستی؟»
print
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حاج باقر در تلگرام شوید.